Nawigacja

 • Wycieczka do Jeleniej Góry

  Wycieczka do Jeleniej Góry

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  16.09. 20018

   

        Uczniowie klasy 1 Technikum wraz z wychowawcą udali się do Jeleniej Góry. W programie wycieczki był spacer i zwiedzanie  zabytków takich jak Baszta Grodzka, obiekty znajdujące się na Placu Ratuszowym, Brama Wojanowska oraz mury obronne dawnego miasta.

        Uczestnicy wycieczki mieli okazję poznać i zobaczyć w różnych odsłonach  symbol miasta, jakim jest jeleń, który okazał się najciekawszym tłem dla fotografii.

        Był czas na drobne zakupy i odpoczynek w cieniu zabytkowych kamienic. Podczas wycieczki uczniowie bardzo sobie pomagali, pilnowali się nawzajem aby nikomu nic nie umknęło z tego, czego mogli się dowiedzieć o mieście i co mogli zobaczyć podczas tego krótkiego pobytu w Jeleniej Górze.

  Zdjęcia w fotoalbumie.

 • Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

  Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

  W dniu 02.10.2018r. Na stadionie we Lwówku śl. odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców. Dziewczęta z Zespołu Szkół
  w Lubomierzu dzielnie biegły na dystansie 10x 900m i wywalczyły srebrne madale a chłopcy brązowe (10x1000m). Naszą szkołę reprezentowały: Justyna Daćko, Anastazja Duda, Alicja Fuks, Patrycja Gałan, Zoia Khabibulina, Jagoda Kijak Reczyńska, Kamila Murasicka, Patrycja Sadowska, Weronika Wójcicka, Karolina Zasada oraz panowie :

  Jakub Dzedzej, Patryk Serwin, Yurij Hirniak, Yurij Tkaczuk, Valentin Datsiuk, Yevhenii Kranchenko, Kacper Zapałowicz, Michał Obielak.

  Gratulacje!

 • Szkolne Biegi Przełajowe

  Szkolne Biegi Przełajowe

  W dniu 20.09. 2018r. odbyły się Szkolne Biegi Przełajowe.
  Trasa zawodów wyznaczona została wokół boisk Orlika na  dystansach :

  1000m – chłopców – grupa  zaliczeniowa, 1400 m – grupa medalowa oraz dziewcząt 800m - grupa  zaliczeniowa i 1000m grupa  medalowa.

  W biegach łącznie wzięło udział 158 uczestników i uczestniczek.

  W poszczególnych kategoriach najlepiej pobiegły:

  800m – dziewczęta:

  1. Kawzowicz Angelika
  2. Paś Weronika
  3. Dziadkowska Maja
  4. Przysambor Izabela
  5. Oleś Daria
  6. Fatyga Nikola
  7. Zielińska Anastazja
  8. Zięba Nikola
  9. Musiienko Mariia
  10. Łozińska Enilia

  1000m  - dziewcząt:

  1. Daćko Justyna
  2. Duda Anastasiia
  3. Sadowska Patrycja
  4. Gałan Patrycja
  5. Kijak-Raczyńska Jagoda
  6. Chrabąszcz Klaudia
  7. Fuks Alicja
  8. Wójcicka Weronika
  9. Zasada Karolina
  10. Khabibulina Zoia

  Dystans 1000m – chłopcy:

  1. Gadecki Wiktor
  2. Makowsky Bohdan
  3. Nuckowski Marcin
  4. Binasiewicz Konrad
  5. Przewłocki Jakub
  6. Misiak Michał
  7. Korotash Arsen
  8. Kudła Damian
  9. Bnasiewicz Szymon
  10. Chojnacki Paweł

  1400m – chłopcy:

  1. Golec Mariusz
  2. Jaszkiewicz Dawid
  3. Arendarczyk Jakub
  4. Serwin Patryk
  5. Dzedzej Jakub
  6. Półtorak Seweryn
  7. Mytych Łukasz
  8. Hirniak Yurij
  9. Tkaczuk Yurii
  10. Popereka Kamil

  Najlepsi biegacze i biegaczki otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe, wszystkim którzy ukończyli swe biegi gratulujemy.

 • Złoto i brąz w mistrzostwach sportowo-obronnych

  Złoto i brąz w mistrzostwach sportowo-obronnych

  W dniach 10-13 września na obiektach szkoleniowych 23 Śląskiego Pułku Artylerii w Bolesławcu zostały rozegrane VII Mistrzostwa Sportowo – Obronne o Puchar Ministra Obrony Narodowej.

  Do udziału w tegorocznych mistrzostwach przystąpiło 17 zespołów męskich i 7 żeńskich. Podczas czterodniowych zawodów rozegranych na obiektach szkoleniowych bolesławieckiej jednostki drużyny rywalizowały w marszobiegu zespołowym na dystansie pięciu kilometrów, rzucie granatem, strzelanie z karabinka sportowego,  pokonywaniu toru przeszkód na ośrodku sprawności fizycznej oraz sztafecie pływackiej.

  W wyniku przeprowadzonej rywalizacji nasze drużyny odniosły duży sukces. Drużyna chłopców w składzie: Damian Duszuk, Michał Obielak, Kacper Zapałowicz, Mariusz Golec, Robert Sikora i Michał Misiak wywalczyła mistrzostwo. Natomiast drużyna dziewcząt w składzie: Justyna Daćko, Jagoda Kijak-Raczyńska, Patrycja Sadowska, Patrycja Gałan, Aleksandra Pałys i Martyna Sokołowska uplasowały się na III miejscu.

  SERDECZNIE GRATULUJEMY!

  Zdjęcia w fotoalbumie

  O tym również na stronach:

  62 KS Commando - 1

  62 KS Commando - 2

  23 Śląskiego Pułku Artylerii

 • ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE

  ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE

  6 września odbyły się Eliminacje Wojewódzkie do IV Centralnego Zlotu Klas Mundurowych, na terenie Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu.

  W zawodach sportowo – obronnych wzięła udział młodzież z 14 - stu szkół z województwa dolnośląskiego.

  Drużyny rywalizowały ze sobą w następujących konkurencjach:
  - marszobieg zespołowy;
  - strzelanie z karabinka 5,6 mm kbks;
  - rzut granatem na celność;
  - częściowe składanie i rozkładanie kbk AK na czas.

  Wszystkie drużyny musiały wykazać się pracą zespołową, która miała niewątpliwy wpływ na zwycięstwo. Najbardziej wyczerpujący okazał się marszobieg na 3000 m podczas, którego cała drużyna musiała się wspólnie motywować i wspierać, aby osiągnąć jak najlepszy czas.

  Eliminacje wygrała drużyna z Technikum nr 6 Lotniczych Zakładów Naukowych we Wrocławiu. Nasi uczniowie zajęli 5 miejsce.

  Gratulujemy!

  Zdjęcia w fotoalbumie

 • Kurs szybowcowy

  Kurs szybowcowy

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  W dniach 6 – 7 września  na lotnisku w Jeleniej Górze kadeci klasy lotniczej uczestniczyli w szkoleniu szybowcowym. Kurs Szybowcowy Lotniczego Przysposobienia Wojskowego I stopnia został przeprowadzony przez instruktorów Aeroklubu Jeleniogórskiego. Każdy z uczestników wykonał 10 lotów z instruktorem na szybowcu „Puchacz”.

  Zdjęcia w fotoalbumie.

  F.B.

 • Skoki spadochronowe

  Skoki spadochronowe

  Po przygotowaniu teoretycznym i naziemnym pierwsze skoku w życiu wykonali niedawni finaliści „Marszu Prawdy”, uczniowie klay lotniczej: Tomasz Burzykowski i Robert Sikora.

  GRATULACJE !

  Więcej ⇒ na stronie JPR

   

 • Dolnośląski Turniej Klas o profilu policyjnym

  Dolnośląski Turniej Klas o profilu policyjnym

  W dniu 18.06.2018r. na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbył się Dolnośląski Turniej Klas o profilu policyjnym. Zespół Szkół w Lubomierzu reprezentowała trójosobowa reprezentacja z klas drugich w składzie:

  1.Justyna Daćko

  2.Klaudia Kochańska

  3.Konrad Popereka

        Nasza reprezentacja zmierzyła się  w turnieju z testem pisemnym na temat  wiedzy o Policji, scenką  przygotowaną przez prowadzących turniej i pierwszą pomocą. W trakcie turnieju uczestnicy mogli zapoznać się  ze strukturą Policji, wyposażeniem i prowadzonym w tym czasie egzaminie funkcjonariuszy z pościgu samochodowym.

  Składamy podziękowania funkcjonariuszom Wydziału Kadr i Doboru za zorganizowanie i ciepłe przyjęcie

  Zdjęcia w fotoalbumie

 • WETERAN DUCHA IM DODAWAŁ

  WETERAN DUCHA IM DODAWAŁ

  WETERAN DUCHA IM DODAWAŁ - Obrazek 1

  W miniony piątek, o 18.oo rozpoczął się już XIX. MARSZ PRAWDY-według wielu przedsięwzięcie tylko dla twardzieli. Obowiązek jego zaliczenia spoczywa na każdym, kto marzy w JPR o zdobyciu  prawa do noszenia spadochroniarskiej „gapy”. Jak co roku, przed kandydatami (w tym przypadku z ZS Lubomierz, ZSZ Złotoryja, LO Bolesławiec oraz z pododdziału PW przy JPR) postawiono tradycyjne zadanie pokonania 100-tu kilometrowej trasy wciągu 24 godzin. Przez dobę, za jedyny posiłek musiała  wystarczyć jedynie czysta woda. Na trasie wszystkich obowiązuje typowe polowe umundurowanie, łącznie ze standardowym obuwiem wojskowym. W tym roku na starcie stanęło 25 „śmiałków”, w tym cztery przedstawicielki płci pięknej. Mimo długiej, a z każdym kilometrem i każdą godziną, bardziej zażartej walki z własnymi słabościami, na mecie, mieszcząc się w regulaminowym przedziale czasowym, zameldowało się dziesięcioro kandydatów, trzy panny i siedmiu dżentelmenów. Pozostali, których imiona chwilowo zatarł czas „polegli” gdzieś na trasie, grzebiąc swoje tegoroczne szanse. W gronie  umęczonych szczęśliwców, którym  udało się spełnić ten jeden z głównych warunków przystąpienia do szkolenia spadochronowo-desantowego, w drodze do tytułu i odznaki Skoczka Spadochronowego Formacji Ratowniczych RP znaleźli się: Aleksandra Tomalak, Wiktoria Wereszczuk i Urszula Petrus oraz Patryk Makuch, Mateusz Frydrych, Robert Sikora, Tomasz Burzykowski, Jakub Ryszkowski, Dawid Doroszyński i Damian Dudek. Wszystkim im, już niebawem, przyjdzie zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, ale tym razem gdzieś wysoko na niebie.  Nad realizacją  ”testu prawdy” czuwał w marszu, dodający dobrego ducha, wieloletni żołnierz zawodowy jednostek powietrzno-desantowych, weteran czterech misji w Afganistanie,  st. szer. Jakub Czarnecki – instruktor wyszkolenia strzeleckiego JPR.

  Galeria na stronie Jednostki Poszukiwawczo - Ratowniczej

  Źródło: http://jpr-baryt.pl/weteran-ducha-im-dodawal/

   

 • Turniej siatkarski

  Turniej siatkarski

  Dnia 12.06.2018  odbył się Turniej Siatkarski Służb Mundurowych „O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Mirsk”. W turnieju brały udział zespoły: Komisariat Policji w Gryfowie ,Zespół Szkół w Lubomierzu, Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich.

              Zawody przebiegły  w miłej i sportowej atmosferze. Zespoły otrzymały puchary za zdobyte miejsca i po skrzynce smakowitych truskawek. Składamy podziękowania  organizatorom turnieju.

 • Sprawni jak żołnierze - 2018

  Sprawni jak żołnierze - 2018

  Sprawni jak żołnierze - 2018 - Obrazek 1W dniach 5-8 czerwca 2018 r. w Bornym Suliniowie zostały rozegrany Finał Centralny XLI Zawodów Sportowo - Obronnych "Sprawni Jak Żołnierze - 2018". W zawodach wystartowały najlepsze drużyny z dziewcząt i chłopców z poszczególnych województw. Województwo dolnośląskie reprezontowali drużyny z naszej szkoły:

  - drużyna dziewcząt w składzie: Justyna Daćko, Jagoda Kijak - Raczyńska, Patrycja Sadowska;

  - drużyna chłopców w składzie: Michał Majdecki, Jakub Ryszkowski, Robert Sikora.

  Zespoły rywalizowały w następujących konkurencjach: test sprawnościowy, rzut granatem, strzelanie, pływanie, bieg na orientację oraz  podtrzymywanie życia - pierwsza pomoc przedmedyczna.

  Duży sukces odniosła drużyna dziewcząt zajmując II miejsce w Polsce w biegu na orientację, natomiast w klasyfikacji końcowej uplasowała się na 10 miejscu a drużyna chłopców na 12.

  Gratulujemy !

  Zdjęcia w fotoalbumie

  F.B.

 • Z wizytą w Zakładzie Karnym w Zarębie

  Z wizytą w Zakładzie Karnym w Zarębie

   

  Z wizytą w Zakładzie Karnym w Zarębie - Obrazek 1

  W dniu 24.05.2018r uczniowie Zespołu Szkół w Lubomierzu uczestniczyli  w szkoleniu  z zakresu penitencjarnego będącego komponentem szkolenia klas o profilu mundurowym wraz z zwiedzaniem   Zakładu Karnego w Zarębie.  Nasi uczniowie zostali wyczerpująco zapoznani ze specyfiką Służby Więziennej.

         Szkolenie było możliwe dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Dyrektora Zakładu Karnego Pana mjr. Marka Kaczmarskiego wraz z podległymi mu funkcjonariuszami, którym składamy podziękowania.

 • XII OZSO

  XII OZSO

  W czwartek 17 maja zostały przeprowadzone XII OZSO dla uczniów gimnazjów i szkół podstawowych.

  Była to również okazja, aby na uroczystej zbiórce w obecności społeczności szkolnej i zaproszonych gości wręczyć awanse na kolejne stopnie służbowe kadetom klas mundurowych, którzy w szczególny sposób wyróżnili się swoim zaangażowaniem, zarówno w życie szkoły jak i reprezentowanie szkoły na zewnątrz w różnych zawodach i konkursach.

  W zawodach wystartowało pięć drużyn, które rywalizowały w następujących konkurencjach: bieg przełajowy, tor przeszkód, strzelanie z pistoletu, rzut granatem do celu, ubieranie strażackiego mundurowego bojowego na czas, znajomość symboli narodowych i wojskowych, pierwsza pomoc przedmedyczna, przenoszenie zasobników.

  W czasie trwania zawodów na stanowiskach jednostek mundurowych wystawionych przez Straż Graniczną, Jednostkę Poszukiwawczo – Ratowniczą, Policję i Żandarmerię Wojskową można było zapoznać się i uzyskać informacje na temat zadań, specyfiki pracy oraz warunków jakie musi spełnić kandydat , żeby zostać jednym z członków służb mundurowych.

  Uroczyste zakończenie zawodów uświetniła prezentacja pracy psów służbowych Straży Granicznej.

  Zwycięscy konkurencji nagrodzonych pucharami:

  •  Strzelanie - Puchar Komendanta Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej

  Gimnazjum w Gryfowie Śląskim

  • Pierwsza pomoc przedmedyczna – Puchar Komendanta Jednostki Poszukiwawczo – Ratowniczej

  Gimnazjum w Mysłakowicach

  • Mundur strażacki – Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim

         Gimnazjum w Gryfowie Śląskim

  • Znajomość symboli narodowych i wojskowych – Puchar Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Bolesławcu

         Gimnazjum w Mysłakowicach

  Zwycięscy pozostałych konkurencji:

  • Bieg przełajowy                  - Gimnazjum  w Lubomierzu
  • Rzut granatem                    - Gimnazjum w Gryfowie Śląskim
  • Tor przeszkód                    - Gimnazjum w Mysłakowicach
  • Przenoszenie zasobników - Gimnazjum w Gryfowie Śląskim

  Klasyfikacja generalna:

  I miejsce    - Gimnazjum w Gryfowie Śląskim

  II miejsce   - Gimnazjum w Mysłakowicach

  III miejsce - Gimnazjum  w Lubomierzu

  IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Lubomierzu

  V miejsce   - Gimnazjum we Wleniu

  Trzy pierwsze drużyny zostały nagrodzone pucharami ufundowanymi przez Burmistrza Gminy i Miasta Lubomierz, wszyscy otrzymali dyplomy.

  Organizatorem zawodów był Zespół Szkół w Lubomierzu wraz z  jednostkami patronackimi i współpracującymi, które pomogły w przeprowadzeniu i zabezpieczeniu zawodów, a także ufundowały nagrody.

  Serdeczne podziękowania dla kadry zaangażowanej w organizację zawodów składamy na ręce komendantów poszczególnych jednostek:

  • Komendanta Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu

               Pana płk SG Romana Łubińskiego

  • Komendanta Jednostki Poszukiwawczo – Ratowniczej

  Pana st. sierż. Jana Czesława Kuska

  • Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim

  Pana mł. bryg. Mariusza Mroza

  • Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim

  Pana insp. Roberta Mirasa

  • Wojskowemu Komendantowi Uzupełnień w Bolesławcu

              Pana ppłk Andrzeja Łuki

  • Komendanta Placówki Żandarmerii Wojkowej w Bolesławcu

              Pan st. chor. szt. Romana Gałuszki

   

   Zdjęcia w fotoalbumie

   

  XII OZSO na stronie OSS SG w Lubaniu

  http://www.oss.strazgraniczna.pl/oss/aktualnosci/27896,XII-Okregowe-Zawody-Sportowo-Obronne-w-Lubomierzu.html

   

  F.B.

 • KLASA LOTNICZA - obóz szkoleniowy

  KLASA LOTNICZA - obóz szkoleniowy

  Więcej na stronie Jednostki Poszukiwawczo - Ratowniczej

  "LOTNICY JESZCZE W POLU"
  http://jpr-baryt.pl/lotnicy-jeszcze-w-polu/

 • Konkurs matematyczny

  Konkurs matematyczny

  Dnia 26.04.2018r. w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny pod hasłem „Matematyka od kuchni”. Reprezentacje uczniów z klas pierwszych, drugich i klasy maturalnej konkurowały ze sobą o miano matematycznych mistrzów, zmagając się
  z obliczeniami dotyczącymi gotowania, żywności i dietetyki. Dla uczestników był to nie tylko nietypowy sprawdzian matematycznych umiejętności, bowiem forma konkursu wymagała od uczniów współpracy i dobrej komunikacji w krótkim czasie przewidzianym na udzielenie odpowiedzi na pytanie. Najlepiej lawinie matematycznych zadań sprostali rezolutni, energiczni i przebojowi młodzi matematycy z klasy 1BC: Róża Skwarczyńska, Daniil  Laskin, Klaudia Chrabąszcz,  Arkadiusz Torba, Dominika Kruczkowska, wyprzedzając tym samym o parę punktów swoich konkurentów z pozostałych klas.                         

 • Obóz szkoleniowy - Bolesławiec 2018

  Obóz szkoleniowy - Bolesławiec 2018

  Zdjęcia w fotoalbumie

 • X Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych

  X Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych

  X Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych - Obrazek 116-17 kwietnia br. czteroosobowa reprezentacja  Zespołu Szkół w Lubomierzu po przebytych 7 marca 2018 roku w Katowicach kwalifikacjach wzięła udział w Szkole Policji Pile w X Ogólnopolskim  Turnieju Klas Policyjnych . W ścisłym finale o miano najlepszej „Klasy Policyjnej Roku 2018” wzięło udział  100 reprezentantów  z 25 szkół  z całej Polski.  Zespół Szkół w Lubomierzu reprezentowali: Martyna Sokołowska, Wiktoria Dżamalis, Konrad Popereka i Justyna Daćko.

  Podczas   trwających dwa dni zmagań, drużyny uczestniczyły w następujących konkurencjach:

  *teście umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy;

  *teście umiejętności strzeleckich;

  *teście sprawności fizycznej (tor przeszkód);

  *sprawdzianie obejmującym ogólną wiedzę o Policji.

  Zaraz po rozpoczęciu turnieju rozegrane zostały dwie pierwsze konkurencje - test umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy i test umiejętności strzeleckich, w których udział wzięły dwuosobowe zespoły każdej z reprezentacji. Następnie drużyny w pełnych składach, w szkolnej hali sportowej, mierzyły się w kolejnej konkurencji, jaką był test sprawności fizycznej (tor przeszkód). 

  Wieczorem, w ramach jubileuszu Turnieju oraz obchodów 100-lecia powstania Policji Państwowej zaplanowany został spektakl „Służba” w wykonaniu aktorów Amatorskiej Sceny Policyjnej Komendy Głównej Policji oraz koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Policji, w którym udział wzięli uczestnicy Turnieju oraz zaproszeni goście.

   Drugiego dnia turnieju odbyła się ostania konkurencja, którą był sprawdzian obejmujący ogólną wiedzę o Policji.

  Następnie wszyscy uczestniczy turnieju zgromadzili się na placu Staszica obok Szkoły Policji, gdzie organizatorzy konkursu  zorganizowali miasteczka policyjne i szereg ciekawych pokazów z zakresu pracy funkcjonariuszy Policji .

  Całość zakończyła się oficjalną uroczystością, na której Komendant Szkoły insp. Beata Różniak-Krzeszewska wyróżniła najlepsze szkoły nagrodami rzeczowymi, a także pucharami. Tegorocznym zwycięzcą została szkoła z Gromnika, a na dalszych stopniach podium usytuowały się kolejno Słupsk i Jarocin. ZS Lubomierz zakończył rywalizację na 22 miejscu, za które należy złożyć im serdeczne gratulację ze względu za wytrwałą walkę w tak dużym i prestiżowym Turnieju.

  Zdjęcia w fotoalbumie.

 • Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Wiosennych Biegach Przełajowych w Rakowicach Wielkich

  Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Wiosennych Biegach Przełajowych w Rakowicach Wielkich

  W dniu 11.04.2018r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego w Wiosennych Biegach Przełajowych w Rakowicach Wielkich.

  Dziewięciu uczniów ZS w Lubomierzu godnie reprezentowało szkołę w tych zawodach.

  Medale oraz punktowane miejsca zajęli:

  Emilia Pałys – II miejsce – 1000m

  Michalina Król – IV  miejsce  - 1000m

  Łukasz Mytych  - II miejsce  - 1200m

  Seweryn Półtorak – III miejsce – 1200m

  Alicja Fuks – II miejsce – 1200m

  Eliza Stępień – II miejsce – 1200m

  Daniel Fecko – IV miejsce – 1200m

  Wojciech Bać V miejsce – 1200m

  Szymon Szymonowicz  - ukończył bieg na dystansie 1200 m. Wszystkim startującym dziękujemy za zaangażowanie w zawodach i gratulujemy bardzo dobrych wyników.   

  Opiekun Andrzej Hajdul.

 • Wagary 2018

  Wagary 2018

  W  dniu 21.03.2018 uczniowie klas o profilu policyjnym z Zespołu Szkół w Lubomierzu wzięli czynny udział w szkoleniu, które dzięki przychylności Komendanta Komisariatu Policji w Gryfowie Pana kom. Wojciecha Czafurskiego odbyły się w tej placówce. Zapoznali się ze specyfiką  jednostki, służącymi tam funkcjonariuszami. Zajęcia zostały zaplanowane i przeprowadzone w ramach prowadzonej przez Policję w tym dniu ogólnopolskiej akcji  „Dzień Wagarowicza 2018”.

  Zdjęcia w fotoalbumie.

 • OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"

  OTWP "Młodzież zapobiega pożarom"

  20 marca 2018 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno – Technicznych w Rakowcach Wielkich  odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W  grupie szkól ponadgimnazjalnych wzięło udział 20 uczniów. Turniej składał się z testu pisemnego i części ustnej, do której kwalifikowało się pięć osób z najlepszymi wynikami z testu.  Wśród finalistów znaleźli się m.in. najlepszy w teście uczeń naszej szkoły Łukasz Moszczyński oraz drugi w teście absolwent naszego gimnazjum Michał Plechowicz, który reprezentował OSP Milęcice – jednostkę patronacką klasy strażackiej.

  Finałową rozgrywkę wygrał Michał, który będzie reprezentował powiat lwówecki w eliminacjach wojewódzkich we Wrocławiu, natomiast Łukasz zajął 4 miejsce.

  Gratulujemy !

  F.B.

strona:

Kalendarz

Kontakt

 • Zespół Szkół w Lubomierzu
  ul. Chopina 9
  59 - 623 Lubomierz
  e-mail: zsoizlub@poczta.onet.pl

  Konto dochodów własnych
  44 8384 1022 0100 0143 2001 0108
 • 75 78 33 634

Galeria zdjęć