Nawigacja

 • Jedziemy na finał do Piły

  Jedziemy na finał do Piły

  W wyniku przeprowadzonych 6 marca br. eliminacji do XI Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych, które odbyły się w Katowicach wyłonione zostały 22 szkoły z 59 startujących, które w dniach 15-16 kwietnia br. w Szkole Policji w Pile wezmą udział w zmaganiach o tytuł Klasy Policyjnej Roku 2019.

  Wśród finalistów znalazł się zespół z naszej klasy policyjnej w składzie : Justyna Daćko, Martyna Sokołowska, Wiktoria Dżamalis i Konrad Popereka, który w eliminacjach uplasował się na wysokim 5 miejscu.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w ogólnopolskim finale w Pile. Jedziemy na finał do Piły - Obrazek 1

 • 8 marca w Zespole Szkół w Lubomierzu

  8 marca w Zespole Szkół w Lubomierzu

  8 marca w naszej szkole to dzień bardzo ważny i uroczysty. W klubie ,,Postulat" – Ośrodku Kultury i Sportu w Lubomierzu – odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn oraz prezentacja, ostatnich w historii, projektów gimnazjalnych.

  Uczniowie trzecich klas mogli przedstawić innym uczniom, nauczycielom oraz gościom trud swojej pracy, który realizowali od września 2018 roku wraz ze swoimi opiekunami projektów. W tym roku młodzież zaskoczyła wszystkich liczbą i tematami projektów.

  Oto tematy:

  - ,,Doping w sporcie",

  -,,Pierwsza Pomoc",

  -,,Władze samorządowe w gminie Lubomierz",

  -,,Niepodległość – wartość narodowa",

  -,,Szlak chwały”,

  -,,Zaburzenia lękowe w postaci fobii",

  -,,Choroby układu nerwowego",

  -,,Ewolucja tańca",

  -,,Nieujarzmiona natura",

  -,,Środek ciężkości”,

  -,,Przewodnik po gminie Lubomierz dla turysty anglojęzycznego",

  -,,Samorządność w mojej miejscowości",

  -,,Gatunki filmowe",

  -,,Największe sukcesy w polskiej piłce siatkowej".

  Uczniowie gimnazjum tworzyli prezentacje, filmy, które będą mogły służyć jako pomoce naukowe dla innych uczniów. Wykorzystywali również przygotowane przez siebie materiały np. ankiety i mapy. Wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością. Widać było ich trud oraz zaangażowanie, z jakimi podeszli do przygotowania projektów i prezentacji. Zadbali, aby wszystko wyszło jak najlepiej, a efekty było widać gołym okiem.

  Po pierwszej części prezentacji projektów, nastąpił czas na akademię z okazji święta, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele oraz szanowni goście, którzy przyjechali do naszej szkoły z Ukrainy. Przygotowaniem przedstawienia zajęli się uczniowie klas gimnazjalnych oraz liceum, pod opieką nauczycieli. Pomiędzy humorystycznymi skeczami, mogliśmy podziwiać muzyczne występy naszej utalentowanej młodzieży. Jak zawsze zaskoczyli nas cudownymi wykonaniami utworów. Na koniec wystąpili również przedstawiciele uczniów z Ukrainy. Po części artystycznej, gimnazjaliści wrócili do przedstawienia swoich projektów.

  Dzień ten był bardzo ważny zarówno ze względu na święto, jak i prezentacje ostatnich już projektów gimnazjalnych.

  Wszystkim gimnazjalistom życzymy powodzenia na egzaminach kwietniowych, a wszystkim Paniom i Panom – dużo uśmiechu na co dzień!

                                                                  Zuzanna Szyderska

 • Przegląd pieśni patriotycznych

  Przegląd pieśni patriotycznych

  1 marca przypadają obchody Narodowego Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Ich celem jest nie tylko zwrócenie uwagi na działania, jakich podejmowali się w czasie wojny Niezłomni, oddawanie im czci, ale również kształtowanie świadomości narodowej młodych Polaków. Z tej właśnie okazji, 28 lutego, zorganizowany został w klubie „Postulat” przegląd pieśni patriotycznych.

  Wielka wam Wyklęci chwała” - pod takim hasłem odbył się przegląd, którego celem było uczczenie pamięci o poległych Żołnierzach Niezłomnych. Uczestnikami byli uczniowie z lubomierskiego Zespołu Szkół, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II i Szkoły Podstawowej w Pławnej. Zjawiły się również przedszkolaki z Lubomierza. Każdy z uczestników oraz zespołów wykonał po jednym, wcześniej wybranym przez siebie, utworze. Oceniane były przede wszystkim umiejętności wokalne artystów, wraz z interpretacją dobranej pieśni. Po zakończeniu prezentacji, jury (p. Alicja Nawojczyk, p. Marzena Szramowiat, p. Małgorzata Moskwa) wybrało spośród uczestników laureatów, którzy następnie zostali wynagrodzeni przez p. dyrektor Joannę Paśko-Sikorę.

  W kategorii zespoły nagrodzono „Promyczki” ze Szkoły Podstawowej w Lubomierzu oraz niezwykle utalentowany zespół z lubomierskiego liceum - w składzie: Małgorzata Szostak, Honorata Szulc, Artur Sikora, Kornelia Hajdul i Julia Romanyuk. Wykonany utwór „Zagrajcie nam wszystkie srebrne dzwony” bez wątpienia spodobał się wszystkim na sali, a dowodem tego były gromkie brawa publiczności. Nagrodzonymi solistkami zostały: Amelia Radyno, Weronika Paś oraz Julia Romaniuk - zdobywczyni nagrody głównej. Specjalną nagrodą, przekazaną przez Ośrodek Kultury i Sportu w Lubomierzu, uhonorowana została Małgorzata Szostak.

  Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w przeglądzie. Na podziękowania zasługują również organizatorzy. Podjęta przez młodzież rywalizacja pomogła umocnić wszystkim swoją świadomość narodową i być może zachęciła do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie historii o państwie polskim. Tak małe wydarzenia budują, wspomnianą już wcześniej, świadomość i wiele innych wartości. Jednak najważniejszą kwestią jest poddanie się refleksji, dotyczącej Żołnierzy Wyklętych i ich zasług dla kraju.

  https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif Sens walki powinien być mierzony nie jej szansami na zwycięstwo, lecz wartościami, w obronie których walka została podjęta.”

  ~Żołnierze Wyklęci. Niezłomni bohaterowie

  Jakub Herba

 • Manewry Sportowo-Obronne Klas Mundurowych oraz V Cross Mundurowy „Dla Wyklętych 1963”

  Manewry Sportowo-Obronne Klas Mundurowych oraz V Cross Mundurowy „Dla Wyklętych 1963”

  Manewry Sportowo-Obronne Klas Mundurowych oraz V Cross Mundurowy „Dla Wyklętych 1963” - Obrazek 14 marca na terenie 23 ŚPA w Bolesławcu odbyły się zawody na cześć żołnierzy niezłomnych. przed zawodami w bazylice odbyła się cześć artystyczna przygotowana przez naszych uczniów pod opieką pana Bogusława Chrzana. Zostały wykonane pieśnie patriotyczne ilustrowane prezetacją o żołnierzach niezłomnych, którzy w m. Popielówek utworzyli organizację "Żandarmerię Sił Podziemnych". Następnie drużyny udały się do jednostki gdzie m.in. odbył się turniej strzelecki i bieg "Dla Wyklętych 1963"

  Patrycja Gałan

  Zdjęcia w fotoalbumie

  O tym również na stronach:

  62 KS "Commando"

  ► artykuł , ► zdjęcia 

  23 ŚPA ► Wdzięczni Bohaterom - Żołnierzom Niezłomnym

 • Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

  Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

  Zdjęcia w fotoalbumie

 • Zimowa Warszawa i CNK.

  Zimowa Warszawa i CNK.

  W dniach 30-31 stycznia 2019 r. uczniowie biorący udział w projekcie „Rozkręć swój umysł – rozwijaj swoje kompetencje w Gminie Lubomierz” pod opieką p. F. Bielawskiego, p. P. Achramowicz-Maślanki, p. M. Osiadacza i p. I. Piątek wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszego dnia po obiedzie pełni entuzjazmu ruszyli zobaczyć najciekawsze miejsca w stolicy. Zwiedzanie zaczęło się od przejazdu dwiema liniami metra w kierunku Wilanowa. Tam czekała nas uczta łącząca muzykę klasyczną i światła, które wiernie odwzorowują i wypełniają zmieniającymi się barwami geometryczne kształty ogrodu. Następny punkt to Pałac Kultury i Nauki i kolacja w Złotych Tarasach. Nasz przewodnik, Pan Feliks nie marnował czasu chcąc pokazać najciekawsze miejsca w kilka godzin. Powrót do schroniska był pełen atrakcji: pomnik Mikołaja Kopernika, Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Defilad, Pałac Prezydencki, , Zamek Królewski, Barbakan, Katedra Polowa Wojska Polskiego i pomnik Powstańców Warszawy oraz Teatr Wielki.

  Zmęczeni, zmarznięci ale pełni niezapomnianych wrażeń kładliśmy się spać wiedząc, że jutro jeszcze dalszy ciąg atrakcji. Po śniadaniu wyruszyliśmy do Centrum Nauki Kopernik. Cztery godziny (a można i osiem) ciekawych doświadczeń z każdej dziedziny nauki. Projekcja filmu o astronautach, lądowaniu na Marsie i praca w laboratorium. Fantastyczne połączenie wiedzy z praktyką. Dla każdego coś ciekawego, zajęcia w tym miejscu mogły by odbywać się przynajmniej raz w miesiącu… Dwa dni niezapomnianych wrażeń, których doświadczyliśmy dzięki udziałowi w projekcie.

  Zdjęcia w fotoalbumie.

  I.P.

 • Studniówka 2019

  Studniówka 2019

  Studniówka 2019
  w LO w Lubomierzu
  im. Aleksandra Kamińskiego

   

   

   

  Dnia 19.01.19 r. odbyła się wspaniała zabawa studniówkowa zorganizowana przez  maturzystów oraz ich wychowawców.
  W wydarzeniu brali udział zarówno uczniowie klas 3AC/BD, grono pedagogiczne, a także wychowawcy internatu należącego do Zespołu Szkół w Lubomierzu. Cała uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Joanny Paśko - Sikory, następnie wszyscy zgromadzeni uczcili minutą ciszy zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, po czym usłyszeliśmy “Modlitwę o wschodzie słońca” w wykonaniu Artura Sikory, Małgorzaty Szostak, Honoraty Szulc oraz Julii Romanyuk. Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz - Pan Marek Chrabąszcz - również odniósł się do przykrych wydarzeń dotyczących śmierci tragicznie zmarłego samorządowca. Część oficjalną imprezy zwieńczył Polonez wykonany przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły, po którym wszyscy mogli zacząć swoją wymarzoną zabawę. Gościom nie brakowało żadnych udogodnień. Podczas hucznej zabawy zgromadzeni wybrali królową balu - Panią Olgę Błażejowską oraz króla - Pana Łukasza Laszczyńskiego, czyli wychowawców tegorocznych klas maturalnych.

  W trakcie balu studniówkowego, poza klasycznymi urokami tanecznymi na parkiecie, odbyło się również wiele różnorodnych zabaw integrujących przybyłych gości, które dodatkowo rozweselały zebranych i dostarczały emocji. Uczniowie otrzymali od wychowawców dwa wspaniałe torty z wizerunkami swoich podopiecznych! Uczestnikom nie brakowało energii do późnych godzin nocnych. Jak wynika z zebranych relacji, większość obecnych uznało to wydarzenie za jedną
  z najlepszych imprez szkolnych, w której dane im było uczestniczyć.

  Zdjęcia w fotoalbumie.

 • LABORATORIUM ROBOTYCZNE w CNK

  LABORATORIUM ROBOTYCZNE w CNK

  Chory Algorytm
  Czy ludzie i roboty humanoidalne mają ze sobą coś wspólnego, poza wyglądem?

  Uczniowie naszej szkoły w czasie zajęć zostali podzieleni na 4 zespoły lekarskie: neurologiczny, laryngologiczny i okulistyczny. Zadaniem ich było zmierzenie parametrów „życiowych” robota Nao, który uległ wypadkowi i postawienie diagnozy. Następnie „wyleczeniu” go przez zaprogramowanie go zgodnie z zachowaniem Trzech Praw Robotyki.

   

  Zdjęcia w fotoalbumie.

   

  F.B.

 • Zajęcia laboratoryjne na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego

  Zajęcia laboratoryjne na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego

  Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły w ramach projektu pt. „Rozkręć swój umysł – rozwijaj swoje kompetencje w gminie Lubomierz” mieli możliwość skorzystania z zajęć oferowanych przez inne instytucje. Tym razem wybraliśmy się  na warsztaty chemiczne organizowane przez Wydział Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. 20 grudnia 2018r. grupa licealistów, uczestniczących w zajęciach rozwijających zainteresowania z chemii poprzez eksperyment, wyruszyła do Wrocławia w celu doskonalenia swoich umiejętności laboratoryjnych. Uczniowie pod okiem pani mgr Katarzyny Kot przeprowadzili samodzielnie szereg doświadczeń chemicznych, m.in.: spalanie siarki, magnezu i fosforu, otrzymywanie wodorotlenków i badanie ich właściwości, reakcje tlenków z kwasami i wodorotlenkami. Po trzech godzinach spędzonych na eksperymentowaniu, udaliśmy się na obiad, a później ruszyliśmy w drogę powrotną do Lubomierza.

  Zdjęcia w fotoalbumie

  Aneta Prawdzin

 • Mistrzynie powiatu

  Mistrzynie powiatu

  W dniu 19 grudnia 2018 roku  w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. W kategorii dziewcząt zwyciężyły zawodniczki z naszego liceum Dominika Kruczkowska i Justyna Daćko , pokonując kolejno we wszystkich czterech meczach rywalki z sąsiednich szkół. Mistrzynie powiatu otrzymały pamiątkowy  puchar oraz pamiątkowe medale.  Gratulacje!

                                                                                                                                               Andrzej Hajdul

 • Jasełka 2018

  Jasełka 2018

  Astroidalny plan na Boże Narodzenie...

  mieli w tym roku uczniowie klasy III b Gimnazjum, przygotowując jasełkowe przedstawienie dla naszej szkoły.

  Szkoła to wspólnota, która także pragnie przeżywać jasełka, wigilię w małych klasowych rodzinach. Spotykamy się po to, by złożyć sobie życzenia, przeprosić, wybaczyć, tak jak w domu. Każdego dnia możemy znaleźć się w sytuacji, w której diabeł walcząc z aniołem chce pokonać dobro. Astroidalny plan pomógł nam przybliżyć tą betlejemską rzeczywistość. Gosia, Weronika, Patrycja, Artur i Natalia śpiewając kolędy wprowadzili nas w betlejemski klimat.

  Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie przedstawienia: uczniom z klasy III b, wokalistom, p. Edycie, p. Darkowi i nauczycielom za wyrozumiałość.

  Zdjęcia w fotoalbumie

   

  Izabela Piątek

 • Zimowy Obóz Szkoleniowy

  Zimowy Obóz Szkoleniowy

  W dniach 17 – 21 grudnia uczniowie klas mundurowych przebywali na zimowym obozie szkoleniowym w Szklarskiej Porębie. Głównym celem obozu była nauka biegania i zjazdu na nartach. Ponadto uczniowie uczestniczyli w następujących zajęciach: prowadzenia obserwacji nocnej terenu, zasad i sposobów kajdankowania, ćwiczeń ogólnorozwojowych i gier zespołowy na hali sportowej, doskonalenia pływania, pełnienia służby dyżurnej i wartowniczej oraz zachowania się w czasie alarmu. Atrakcją było wyjście do schroniska Wysoki Kamień, podczas którego można było podziwiać piękne widoki gór w scenerii zimowej.

  Nad bezpieczeństwem i właściwym przebiegiem szkolenia czuwali nauczyciele i funkcjonariusze OSS SG z Lubania.

  ZDJĘCIA w Fotoalbumie  

  F.B.

 • Stypendystki Prezesa Rady Ministrów

  Stypendystki Prezesa Rady Ministrów

  Dnia 5 grudnia, o godz. 11:00, w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019. Najlepsi uczniowie szkół licealnych i techników z rejonu wałbrzyskiego i jeleniogórskiego otrzymali wyróżnienia z rąk Dolnośląskiego Wicekuratora Oświaty Janusza Wrzala.

  Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy - wyniki co najmniej dobre. 

  Z Gminy Lubomierz stypendia otrzymały: uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. Aleksandra Kamińskiego w Lubomierzu Gabriela Waleryn oraz uczennica Technikum w Lubomierzu Anastasiia Duda.

  Gratulujemy!

   

 • Zawody Sportowo-Obronne oraz Turniej Strzelecki z okazji Pikniku Militarnego dla Niepodległej dla uczniów klas mundurowych.

  Zawody Sportowo-Obronne oraz Turniej Strzelecki z okazji Pikniku Militarnego dla Niepodległej dla uczniów klas mundurowych.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  14 grudnia 2018 w Bolesławcu odbyły się Zawody Sportowo-Obron oraz Turniej Strzelecki o puchar Dowódcy 23 Śląskiego Pułku Artylerii oraz puchar Prezesa Stowarzyszenia 62 KS Commando.

  W zawodach wzięło udział ok. 30 drużyn z województwa dolnośląskiego. Naszą szkołę reprezentowało 18 uczniów w tym 15 z klasy pierwszej.

  W turnieju strzeleckim - strzelanie z broni pneumatycznej śrutowej krótkiej i długiej, drużyna klasy lotniczej w składzie: Patrycja Gałan – kapitan, Marika Dutka, Dominika Sieńków, Weronika Wójcicka oraz Konrad i Kamil Popereka wywalczyła 3 miejsce.

  Serdecznie Gratulujemy!

  Zdjęcia w fotoalbumie

  F.B.

 • Lustrzane odbicia w Explora Park w Wałbrzychu

  Lustrzane odbicia w Explora Park w Wałbrzychu

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  W ramach projektu unijnego pt. „Rozkręć swój umysł – rozwijaj swoje kompetencje w gminie Lubomierz” wyruszyliśmy  10 grudnia o godzinie 9:00 do Parku Nauki i Techniki w Wałbrzychu. Grupa składała się z uczniów gimnazjum i liceum uczęszczających na zajęcia z fizyki rozwijające zainteresowania poprzez eksperyment. Tematem zajęć były lustrzane odbicia.  Na zajęciach dowiedzieliśmy się w jaki sposób płaskie lustro może być wykorzystywane do gry logicznej w odkrywanie wzorów umieszczonych na kartach, jak od kąta między lustrami zależy wielokrotność odbicia, jaki efekt można uzyskać, patrząc w lustro „Frankensteina”,  w jaki sposób działa peryskop i kalejdoskop, poznaliśmy również zasadę działania lustra wklęsłego i wypukłego. Po wyczerpaniu tematyki dotyczącej odbić lustrzanych mieliśmy możliwość skorzystania z innych atrakcji naukowych oferowanych przez Explora Park.  Przypomnieliśmy sobie m.in. twierdzenie Pitagorasa, ułożyliśmy trójkąt Pascala, za co zostaliśmy nagrodzeni przez prowadzących zajęcia, mieliśmy możliwość zagrania w różnego rodzaju gry logiczne. Korzystając z eksponatów wystawy w atmosferze nauki i zabawy bardzo miło spędziliśmy czas. Po zakończeniu zajęć udaliśmy się na obiad i wyruszyliśmy w drogę powrotną do Lubomierza.

  A. Prawdzin

  Zdjęcia w Fotoalbumie

 • ZAJĘCIA INTEGRACYJNE KLAS PIERWSZYCH

  ZAJĘCIA INTEGRACYJNE KLAS PIERWSZYCH

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  W ostatnim tygodniu listopada odbyły się zajęcia mające na celu integrację uczniów  klas pierwszych.

        26 listopada 2018 miały miejsce gry, zabawy i inne przedsięwzięcia  z udziałem wychowawców, prowadzone przez szkolnego psychologa i pedagoga. Uczniowie pracowali w grupach, wykonując różne zadania. Każdy miał  okazję aby zaprezentować swoje mocne strony, a także poznać zalety swoich kolegów i koleżanek. 

       27 listopada 2018 odbyła się wycieczka integracyjna do Pecu pod Śnieżką. Uczniowie wraz z wychowawcami oraz przewodnikiem P. R. Stanicką  udali się w drogę.

        Podczas przejazdu uczestnicy wycieczki zdobyli wiele informacji historycznych i geograficznych dotyczących Sudetów i wielu miejsc tego regionu.

       Wycieczka była dla młodzieży atrakcyjną lekcją geografii i historii. Na miejscu w Pecu odbył się spacer „ chmurach i w koronach drzew”. Można było podziwiać walory krajobrazowe regionu. Każdy uczestnik wycieczki po spacerze specjalną ścieżką edukacyjną o długości  2180 m. dotarł do wieży widokowej, której górna platforma znajduje się wysokości 826,17 m.n.m.

       W drodze powrotnej była wizyta w Parku Miniatur w Kowarach.cia 

   

  Zdjęcia w fotoalbumie

   

 • Awanse, certyfikaty, ślubowanie

  Awanse, certyfikaty, ślubowanie

 • Święto Niepodległości 2018 - film

 • Zajęcia z tonfą

  Zajęcia z tonfą

  W minioną środę w ramach współpracy z Ośrodkiem Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu funkcjonarjusze tej placówki w czasie zajęć wojskowych przeprowadzili szkolenie z zasad i sposobów posługiwania się tonfą.

  Zdjęcia w fotoalbumie

 • Niepodległościowy Turniej klas mundurowych

   Niepodległościowy Turniej klas mundurowych
  9 listopada br. na bazie obiektów szkoleniowych 23 pułku artylerii w Bolesławcu przeprowadzono Turniej strzelecki oraz Zawody sportowo - obronne dla uczniów klas mundurowych z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.
  Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej „Commando” przy wsparciu 23 Śląskiego Pułku Artylerii. W sportowym współzawodnictwie wzięły udział 24 drużyny reprezentujące dolnośląskie i lubuskie szkoły kształcące młodzież w klasach mundurowych, w sumie blisko 300 uczniów.
  Zdjęcia w fotoalbumie
  Źródło: http://23spa.wp.mil.pl/pl/1_828.html
   
strona:

Kalendarz

Kontakt

 • Zespół Szkół w Lubomierzu
  ul. Chopina 9
  59 - 623 Lubomierz
  e-mail: zsoizlub@poczta.onet.pl

  Konto dochodów własnych
  44 8384 1022 0100 0143 2001 0108
 • 75 78 33 634

Galeria zdjęć