Nawigacja

 • Obóz zimowy

  W dniach 11-15 grudnia uczniowie klas mundurowych przebywali na szkoleniowym obozie zimowym w Szklarskiej Porębie. Zajęcia odbywały się przez cały dzień z przerwami na posiłki, czasami także w nocy. Główny celem szkoleniowym była nauka zjazdu oraz biegania na nartach. Ponadto uczniowie uczestniczyli w zajęciach z taktyki czerwonej, zajęciach sportowych, działania podczas alarmu oraz ewakuacji rannych podręcznymi środkami w terenie skażonym.    

 • Cietrzew 2017 - finał

  3 grudnia 2017r. został przeprowadzony Turniej Sportowo-Obronny z okazji 150 rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego oraz rocznicy powstania Legionów Polskich. Zawody odbyły się na strzelnicy Jeleniogórskiego Towarzystwa Strzeleckiego „Strzelec” na terenie dawnego poligonu 18 Karkonoskiego Pułku Przeciwlotniczego.

  Konkurencje zawodów: 

  • strzelanie z karabinu kbk AK- 7.62 mm
  • strzelanie z pistoletu PW – 9 mm
  • rzut granatem F 1 do celu
  • pojedynek strzelecki
  • transport rannego

  W zawodach rywalizowało ok. 70 zawodników (17 kobiet i 52 mężczyzn) w tym 28 uczniów naszej szkoły.

  W klasyfikacji indywidualnej wśród mężczyzn zwyciężył kadet Paweł Kubek, natomiast wśród kobiet  2 miejsce zajęła kadet Patrycja Sadowska, a 3 była kadet Patrycja Gałan.

  Ponadto strzelanie z karabinu kbka AK wygrał kadet Robert Sikora z wynikiem 46 pkt., a rzut granatem do celu wygrał kadet Paweł Kubek. 

  Serdecznie gratulujemy!

 • Sukces w konkursie ogólnopolskim

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Tym  razem uczniowie I klasy lotniczej z kadetem Robertem Sikorą – autorem filmu na czele wzięli udział w ogólnopolskim konkursie klas mundurowych na udokumentowanie na filmie wydarzenia społecznego promującego postawy patriotyczne, przygotowanie pro obronne i tradycje narodowe. Tematem filmu jest ślubowanie uczniów oraz spektakl patriotyczny.

  Na  konkurs wpłynęło 90 filmów z całego kraju. Nasz film został bardzo wysoko oceniony i znalazł się wśród pięciu najlepszych – na 5 miejscu, nagrodzonych prestiżowymi nagrodami.

  Nagrody to szkolenie strzeleckie z karabinu kbk AK na strzelnicy dla 40 uczniów szkoły oraz 10 treningowych opasek uciskowych.

  Serdecznie gratulujemy!

   

  Film ► https://youtu.be/BtGk7957bLc

   

  Więcej ► Proobronni Terytorialni

   

  F.B.

 • V Turniej Strzelecki

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  V Turniej Strzelecki z okazji Narodowego Święta Niepodległości o puchar Dowódcy 23 Śląskiego Pułku Artylerii 

   

  Od godzin porannych 10 listopada na obiektach 23 pułku artylerii rozegrano zawody sportowo – obronne uczniów klasach mundurowych. Do rywalizacji przystąpiło 26 drużyn z 15 szkół, w sumie ponad 250 uczniów.

  Drużyny konkurowały w strzelaniu z broni długiej i krótkiej pneumatycznej śrutowej oraz biegu drużynowym z pokonywaniem  elementów Ośrodka Sprawności Fizycznej.

              Kolejne zawody wygrali i zdobyli  puchar uczniowie naszej szkoły, przed ZSET z Rakowic Wlk. i ZSP z Kłodzka.

  Skład zwycięskiej drużyny: Justyna Daćko – kapitan, Patrycja Sadowska, Damian Duszuk, Michał Obielak, Konrad Popereka i Kacper Zapałowicz.

  SERDECZNIE GRATULUJEMY !

   Uczestnicy zawodów również doskonalili swoje wyszkolenie w następujących punktach nauczania:

  • Budowa oraz nauka rozkładania i składania broni długiej i krótkiej (kbkAKMS, P64)
  • Budowa oraz uzbrajanie granatów RG42 i F1
  • Ładowanie i rozładowanie magazynka (30 naboi)
  • Ścieżka saperska
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna
  • Musztra pojedynczego żołnierza
  • Musztra drużyny i plutonu

              Zawodom towarzyszył pokaz sprzętu wojskowego będącego na wyposażeniu pododdziałów 23 pułku artylerii oraz 82 batalionu inżynieryjnego prezentowany przez żołnierzy amerykańskich stacjonujących w bolesławieckich koszarach.

  F.B.

 • Certyfikaty i ślubowanie 2017

           Już tradycyjnie w przededzień Narodowego Święta Niepodległości na lubomierskim rynku odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów ukończenia szkolenia specjalistycznego uczniom klas trzecich, złożenia ślubowania uczniów klas pierwszych oraz wręczenia awansów na kolejne stopnie służbowe.

         Na uroczystość przybyli m.in. komendanci jednostek patronackich, przedstawiciel ministra edukacji narodowej, funkcjonariusze służb mundurowych oraz władze samorządowe.  

       Z okazji Święta Niepodległości za aktywne angażowanie się w życie szkoły, reprezentowanie na zewnątrz i odnoszone sukcesy Pani Dyrektor Zespołu Szkół
  z dniem 9 listopada 2017 roku mianował uczniów klas mundurowych na kolejne stopnie służbowe.

      Następnie nastąpiło przekazanie sztandaru nowemu pocztowi sztandarowemu. Poczet sztandarowy stanowili uczniowie obecnych klas trzecich. Było to wyróżnienie i honorowy obowiązek. Zaszczytnie pełnili go kadeci:  Monika Klaver, Dawid Łamasz i Weronika Prociewicz. Nowy poczet to uczniowie klas drugich: Damian Duszuk, Mariusz Golec i Artur Pawlikowski.

  Klasy trzecie ukończyły szkolenie specjalistyczne. Uczniowie zdali egzaminy
  i otrzymali certyfikaty. Jako pierwsi odebrali certyfikat kadeci, którzy zdali egzamin na ocenę celującą. Są to następujący uczniowie:

  - z klasy graniczno-obronnej: Klaudia Ćwilichowska, Daniel Fecko, Tomasz Nietupski, Sara Ptaszek;

  - z klasy lotniczej: Oliwia Ormaniec, Weronika Prociewicz, Michaela Witkowska;

  - z klasy policyjnej: Monika Klaver, Aleksandra Klimczak.

      Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Ślubowaniem na sztandar zostali wyróżnieni następujący uczniowie: Brodziński Michał, Patrycja Gałan, Jakub Andrzejewski i Martyna Sokołowska.

      Wręczenia certyfikatów oraz pamiątkowych dyplomów dokonali komendanci jednostek patronackich poszczególnych klas.

         Po zakończeniu uroczystości na rynku wszyscy udali się do sali teatralnej na widowisko artystyczno – patriotyczne przygotowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

 • Rajd integracyjny

  Rajd integracyjny

  Dnia 17.10.2017 roku odbył rajd integracyjny klas pierwszych. W rajdzie wzięli udział uczniowie klasy 1 ad i 1 bc liceum oraz klasa pierwsza technikum pod opieką wychowawców: Pani Agnieszki Korzyckiej, Pani Danuty Bielawskiej, Pana Bogusława Chrzana oraz nauczycieli wychowania fizycznego: Pana Łukasza Laszczyńskiego i Pana Marcina Osiadacza.

        Wyruszyliśmy o godzinie 8. Naszym celem było schronisko Maciejówka w Maciejowcu. Szliśmy ok 10 kilometrów podziwiając uroki Milęcic, Wojciechowa.  Idąc główną drogą wszyscy uczniowie zachowywali się wzorowo. W Maciejowcu zatrzymaliśmy  w pobliskim lesie gdzie wszyscy mieli  zadanie by zebrać trochę chrustu na ognisko. W końcu zmęczeni i głodni  dotarliśmy do schroniska, gdzie  zrobiliśmy ognisko i zjedliśmy pyszne  kiełbaski. Mieliśmy troszkę wolnego, by spokojnie porozmawiać czy zagrać w mafię. Później Pan Łukasz nas rozruszał i nauczył kilka integrujących tańców. Około 13  wyruszyliśmy z powrotem. Znów 10 kilometrów. Na szczęście  wszyscy dotarli do Lubomierza cali i zdrowi na drugi dzień  trochę bolały  nogi ale w końcu 20 km to nie lada wyczyn!!!

   

 • Kurs nurkowy w nagrodę za mistrzostwo

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Nasze uczennice: absolwentka Kamila Smulko i maturzystka Michaela Witkowska z drużyny, która wywalczyła Mistrzostwo w Ogólnopolskich Zawodach Sportowo - Obronnych klas mundurowych w nagrodę w dniach 27.09. - 01.10. 2017r. uczestniczyły w Kursie nurkowym Open Water Diver PADI.

  Kurs Open Water Diver PADI (OWD) (stopień podstawowy) jest najpopularniejszym i najbardziej uznanym kursem dla początkujących nurków na świecie.

  Program tego kursu umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, a po jego ukończeniu otrzymuje się uznawany na całym świecie wydany przez organizację nurkową PADI - certyfikat Open Water Diver PADI.

  Po uzyskaniu stopnia Open Water Diver PADI uzyskuje się uprawnienia do nurkowania z partnerem o podobnym stopniu wyszkolenia do 18 metrów bez konieczności przebywania pod bezpośrednią lub pośrednia opieką czy nadzorem instruktora, korzystania z wszelkiego rodzaju działalności nurkowych, uczestnictwa w zaawansowanym kursie nurkowym PADI Adwanced Open Water Diver. 

  Zdjęcia w fotoalbumie.

 • Kolejne trofea naszych uczniów.

   

  Dolnośląskie Zawody Strzeleckie im. Żołnierzy Września 1939 roku

  W zawodach wystartowało około 30 drużyn z kilkunastu szkół dolnoślaskich. Nasi uczniowie znowu wrócili z trofeami. 

  Drużyna w składzie: Tomasz Nietupski, Daniel Fecko i Dawid Łamasz była najlepsza w biatlonie. 

  Natomiast drużyna w składzie: Michaela Witkowska, Paweł Kubek i Mariusz Golec wywalczyła trzecie miejsce w rzucie granatem.

  Gratulujemy !

  Zdjęcia w Fotoalbumie

  Więcej na stronie => Jawor24

   

 • V Manewry Techniczno – Obronne - Bolesławiec 2017

  Kolejny sukces
  Najwyższy wynik w teście z przepisów Międzynarodowego prawa humanitarnego konfliktów zbrojnych uzyskała drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół w Lubomierzu.

  Więcej na stronie 62 KS Commando
  http://www.62kompaniaspecjalna.pl/v-manewry-techniczno-obronne/
  FOTO

  http://www.62kompaniaspecjalna.pl/galeria/nggallery/galeria/v-manewry-techniczno-obronne

 • Złoto i brąz na start

  W dniach 13-16 września absolwenci i uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół w Lubomierzu brali udział w XXIII Mistrzostwach Sportowo-Obronnych Stowarzyszeń Młodzieżowych o Puchar Ministra Obrony Narodowej, które zorganizowało  Stowarzyszenie Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej „Commando” ,23 Śląski Pułk Artylerii w Bolesławcu i Jednostka Poszukiwawczo-Ratownicza w Złotoryi.

  W zawodach wzięło udział 12 drużyn dziewcząt i 14 drużyn chłopców. Nasza szkoła wystawiła drużynę dziewcząt i dwie drużyny chłopców.

  Zespoły rywalizowały w następujących konkurencjach:

  1. Marszobieg zespołowy z pokonywaniem przeszkód na dystansie 6,5 km;

  2. Strzelanie z karabinka 7,62mm kbk AK w pozycji leżąc z podpórką;

  3. Pływanie – sztafeta 5 x 50m;

  4. Pokonywanie toru przeszkód na Ośrodku Sprawności Fizycznej;

  5. Rzut granatem do celu i na odległość.

  W klasyfikacji końcowej druga drużyna chłopców w składzie: Sebastian Oraczek, Marek Budzicz, Michał Hubski, Mateusz Jędras, Paweł Laudyński i Mariusz Golec zdobyła mistrzostwo, drużyna dziewcząt w składzie: Michaela Witkowska, Adriana Sidorska, Nicola Eichberger, Monika Klaver, Justyna Daćko i Milena Wronka zajęła 3 miejsce, natomiast pierwsza drużyna chłopców w składzie: Tomasz Nietupski, Wojciech Bać, Daniel Fecko, Amadeusz Surdel, Damian Jakimowicz i Michał Obielak uplasowała się na 7 miejscu.

  Serdecznie gratulujemy !

  Zdjęcia w Fotoalbumie

  F.B.

 • Finał centralny XL Zawodów "Sprawni jak żołnierze"

  W dniach 19 - 22 czerwca 2017 r. w Bornem Sulinowie odbył się Finał Centralny XL Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak Żołnierze 2017”. W zawodach wzięło udział 14 drużyn dziewcząt i chłopców reprezentujących poszczególne województwa.

  Województwo Dolnośląskie reprezentowali ponownie uczniowie klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Lubomierzu. W zawodach wystartowała drużyna dziewcząt w składzie: Justyna Daćko i Monika Klaver z klasy policyjnej oraz Weronika Prociewicz z klasy lotniczej. Natomiast w składzie drużyny chłopców byli uczniowie klasy graniczno-obronnej: Daniel Fecko, Wojciech Bać i Mariusz Golec.

  Zawody składały się z następujących konkurencji: strzelanie z kbks-u, rzutu granatem do celu, testu sprawności fizycznej, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz biegu na orientację.

  Mistrzostwa były nie tylko miejscem rywalizacji ale również spotkaniem się z rówieśnikami z całej Polski, wymianą poglądów, nawiązaniem nowych znajomości.

  Zdjęcia w fotoalbumie

 • Certyfikaty - marsz prawdy

  W dniu 7 czerwca Pan st. sierż. Jan Kusek Komendant Jednostki Poszukiwawczo - Ratowniczej na apelu klas mundurowych wręczył naszym dzielnym kadetom z klasy lotniczej: Kindze Łobos, Weronice Kłycho i Michaeli Witkowskiej Certyfikaty ukończenia "Marszu prawdy", które dają im przepustkę do udziału w bezpłatnym szkoleniu spadochronowo-desantowym. 

  Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym szkoleniu.

  Zdjęcia w fotoalbumie.

 • Kolejny sukces artystyczny uczniów z lubomierskiego liceum

  31,05,2017 r w Sali kinowej Wyższej Oficerskiej Szkoły Wojsk Lądowych we Wrocławiu odbył się koncert laureatów II konkursu pieśni patriotycznej. Koncert ten oprócz oficerów i kadetów Szkoły zaszczycił swoją obecnością Kurator dolnośląski Roman Kowalczyk. Na koncercie nie zabrakło również uczniów z Lubomierza.

  Wśród laureatów znaleźli się nasi młodzi wokaliści:

  Artur Sikora – wyróżnienie i Małgorzata Szostak zdobywczyni drugiego miejsca. Na widowni uczniów dopingowała Pani dyrektor Joanna Paśko-Sikora.

  Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  Więcej Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych

   

 • Marsz prawdy

       W piątek 19 maja, o godz. 18.30 uczestnicy tradycyjnego Marszu Prawdy w zwartym szyku opuścili teren Bazy Lotniczej „Baryt”, udając się na bolesną próbę. Przed grupą 24 śmiałków obojga płci ( wtym 11 kadetów klasy lotniczej ZS w Lubomierzu) aspirujących do szkolenia spadochronowo-desantowego i służby w pododdziale operacyjno-technicznym Jednostki Poszukiwawczo-Ratowniczej, jak co roku, postawiono, jedno ambitne zadanie pokonania pieszo 100 kilometrowej trasy w ciągu 24 godzin. Wszystkich uczestników, jak zawsze bez względu na posiadany stopień, obowiązywało  regulaminowe umundurowanie polowe wz. 93 lub inne przypisane reprezentowanej formacji oraz obuwie typu wojskowego. Przez cały czas trwania próby mogli spożywać jedynie niesioną ze sobą czystą wodę. O żadnym jedzeniu lub innych formach wspomagania nie mogło być nawet mowy. No, może z wyjątkiem wsparcia psychologicznego ze strony maszerujących obok kolegów. Takim samym rygorom dobrowolnie poddali się wielokrotni „zdobywcy tej trasy” pełniący funkcje sędziowskie. W tym roku był to st. szer. rez. Zbigniew Lipiński i tegoroczna maturzystka, st. kdt. Dominika Wierzbicka. Czuwali oni nad tym, by wszystko przebiegało  bezpiecznie i regulaminowo. Pewnym novum było zastosowanie  GPS. Niebawem, bo „już” po około 8 – 10 godzinach marszu, na trasie „poległa” prawie polowa jego  uczestników. Wielu, w tym i ci startujący już po raz drugi,  zapowiedziało udział w kolejnej edycji MP. Jednak na to będą musieli  poczekać kolejny rok, no i ździebko potrenować. W gronie tych, którzy w regulaminowym czasie dotarli na metę Marszu Prawdy znaleźli się m.in. kadeci klasy lotniczej: Michaela Witkowska, Weronika Kłycho i Kinga Łobos.  Wszystkim „twardzielom” gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w powietrzu.

  Źródło: http://jpr-baryt.pl/spadochroniarska-tradycja-zobowiazuje/

 • INAUGURACJA LOTNICZEGO LATA -2017

  W dniach 12-14 maja kadeci klasy lotniczej uczestniczyli w szkoleniu specjalistycznym w Jednostce Poszukiwawczo - Ratowniczej na terenie Bazy Lotniczej "Baryt"

  Więcej   na stronie JPR

  Zdjęcia w Fotoalbumie

 • XI OZSO Wyniki

  WYNIKI

  Klasywikacja generalna:

  1. Gimnazjum w Mysłakowicach

  2. Gimnazjum w Gryfowie Śląskim

  3. Gimnazjum w Lubomierzu

  4. Gimnazjum w Bogatyni

  5. Gimnazjum w Działoszynie

  Zdobywcy trzech pierwszych miejsc zostali nagrodzeni pucharami ufundowanymi Burmistrza GiM w Lubomierzu.

  Również zwycięscy poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni pucharami ufundowanymi przez patronów tych konkurencji.

  Konkurencje nagrodzone pucharami i ich zwycięscy:

  Symbole narodowe i wojskowe - Gimnazjum w Mysłakowicach - puchar Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Bolesławcu.

  Strzelanie - Gimnazjum w Mysłakowicach - puchar Komendanta Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu.

  Pierwsza pomoc przedmedyczna - Gimnazjum w Gryfowie Śląskim - puchar Komendanta Jednostki Poszukiwawczo - Ratowniczej w Złotoryi.

  Tor przeszkód - Gimnazjum w Mysłakowicach - puchar Komendanta Powiatowego Policji w Lwówku Śląskim.

  Ubieranie munduru strażackiego - Gimnazjum w Gryfowie Śląskim - puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim.

  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału w zawodach oraz sportowej i zaciętej rywalizacji, patronom dziękujemy za nagrodzenie najlepszych i zapraszamy za rok na XII Okręgowe Zawody Sportowo Obronne.

  Zdjęcia w Fotoalbumie

 • PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ

  We wtorek 21 marca 2017 uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół w Lubomierzu – pod opieką p. Dyrekor Joanny Paśko – Sikory, katechetów Izabeli Piątek i ks. Piotra Olszówki oraz p. Łukasza Laszczyńskiego – zdobyli Jasną Górę. Razem ze swymi kolegami i koleżankami z Diecezji Legnickiej spotkali się w Częstochowie na dorocznej pielgrzymce maturzystów. Młodzi ludzie przyjechali do duchowej stolicy Polski, by tu zawierzyć swoje intencje, a szczególnie modlić się za pomyślne zdanie matury i dostanie się na wymarzone studia. Wielu uczniów dzięki tej pielgrzymce, po raz pierwszy w życiu zawitało na Jasną Górę.

  Pielgrzymkę maturzystów rozpoczęła konferencja zatytułowana  „Poszukiwanie prawdziwej miłości”, którą wygłosił ks. Marek Bałwas z Ciechocinka. Kapłan, który jeździ na wózku inwalidzkim, zachęcał młodych ludzi do poszukiwania prawdziwej Miłości, którą dać może tylko Jezus Chrystus.

  Punktem kulminacyjnym pielgrzymki była msza święta w kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej. Eucharystii w intencji maturzystów przewodniczył biskup Marek Mendyk, który w swej homilii podkreślił, że „młodzi ludzie przyjechali na Jasną Górę, nie tylko modlić się o szczęśliwe zdanie matury, ale by prosić Matkę Bożą, aby zdać egzamin z życia, by właściwie odczytać swoje życiowe powołanie”. Na zakończenie Mszy św. nastąpiło modlitewne zawierzenie młodzieży maturalnej diecezji legnickiej Jasnogórskiej Matce i Królowej.

  Pielgrzymkę maturzystów zakończyło nabożeństwo Drogi Krzyżowej na Wałach Jasnogórskich.

  Mamy nadzieję, że głębokie przeżycie spotkania we wspólnocie reprezentantów prawie wszystkich środowisk szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszej diecezji, wspólna modlitwa, świadectwa, nie tylko zapadną w pamięć maturzystów, ale pozwolą im ze spokojem, ufnością oraz zawierzeniem Jasnogórskiej Matce i Królowej przystąpić do maturalnych bojów.

  Tekst: ks. Piotr Olszówka

  Foto: Izabela Piątek

 • Spotkanie z W. Trębaczem z IPN-u

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Dnia 04.04.17r nasza szkoła miała zaszczyt gościć Pana Wojciecha Trębacz, pełniącego funkcję głównego specjalisty w  Instytucie Pamięci Narodowej we Wrocławiu.

  Przedsięwzięcie to było realizowane w  ramach projektu edukacyjnego „Niezłomni – Niepochowani”. Owy Projekt składał się z kilku etapów,było to mianowicie :
  -realizacja zajęć z zewnętrznymi edukatorami
  -realizacja gry szkolnej „Bartek” wg scenariusza przygotowanego przez IPN
  -wyjazd do Grodkowa i spotkanie z pracownikami realizującymi projekt „Poszukiwanie miejsc pochówków…”

  Pan Wojciech wyjaśnił jak działa IPN w naszym kraju i jak ważną rolę pełni w przywracaniu pamięci o ludziach, którzy za niekomunistyczną Polskę oddawali swoje życie i o tym, że powinniśmy wspominać niezłomnych i wyklętych jako bohaterów. Wszędzie zdarzają się pewne wyjątki, należy natomiast czerpać i naśladować tych ludzi, którzy faktycznie mogliby być dla każdego z nas przykładem patriotyzmu i niezmiernej odwagi...

 • Turniej siatkówki

  W dniu 24.03.2017 na terenie hali sportowej Szkoły Podstawowej w Mirsku  odbył się turniej piłki siatkowej dla służb mundurowych organizowany przez Komisariat Policji w Gryfowie Śląskim.

  W turnieju udział brały drużyny:

  1.Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze

  2.Komisariat Policji w Gryfowie Śląskim

  3.Komisariat Policji w Kowarach

  4.Ochotnicza Straż Pożarna w Mirsku

  5.Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych  w Mirsku

  6.Zespół Szkół w Lubomierzu

      Po zaciętej  walce współuczestniczących zespołów  pierwsze  miejsce wywalczyli  policjanci z Komendy Miejskiej Policji   w Jeleniej  Górze . Współzawodnictwo odbyło się w spaniałej sportowej atmosferze  na boisku i w szatni gdzie zapewniono  wyborną grochówkę.

 • VII Zawody Latawcowe

  Uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny aktywnie zaangażowali się w organizację zawodów, nie tylko przez udział we współzawodnictwie ale przede wszyskim w pomoc przy obsłudze logistyczno-technicznej imprezy.

  WięcejLwówecki.info

strona:

Kalendarz

Kontakt

 • Zespół Szkół w Lubomierzu
  ul. Chopina 9
  59 - 623 Lubomierz
  e-mail: zsoizlub@poczta.onet.pl

  Konto dochodów własnych
  44 8384 1022 0100 0143 2001 0108
 • 75 78 33 634

Galeria zdjęć